MP CATERING

 

MP CATERİNG toplu yemek hizmetine 2008 yılında Marmara Bölgesi’nde başlamıştır. Uzman kadrosu ve deneyimine modern üretim teknolojilerini de ekleyerek 2015 yılında İzmir’in Aliağa ilçesinde hizmet vermeye devam etmektedir.


650 metrekarelik kapalı alanda, Kalite ve Gıda Güvenliği Politikalarına bağlı uzman personel kadrosuyla kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeği hizmeti vermekte olan firmamız, müşterilerimiz için sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve güvenilir gıda üretimi için her geçen gün kendini geliştirmektedir.


MP CATERİNG; İSO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip olup; çevreye duyarlılığımız, müşterilerimize verdiğimiz değer, lezzetli ve kaliteli yemeklerimiz, uzman ekibimiz ile kısa sürede toplu yemek sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.


MP CATERİNG ailesi olarak; yenilikçi vizyonumuz, sürekli gelişim politikamız, müşterilerimize verdiğimiz değer, yöneticilerimiz, gıda mühendislerimiz ve aşçılarımızla her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.

 

   

 

Yeni Mahalle Hastane Caddesi No:7/A Aliağa-İzmir

Tel: +90 (232) 617 01 08


E-Posta: info@mp-catering.com